Мої контакти

Я на зв'язку, та готовий обговорювати будь-який нормальний двіж. Записуйте контакти, або гайда спілкуватись у соціальні мережі 🇺🇦🇺🇦

Локація

02000 Київ, Україна

Телефон

Моя історія
Андрій Олексієнко

Моя історія

Працювати я почав в 12 років, і за наступні 5 років вивчив на собі принцип надання послуг «під ключ». Першою постійною роботою стало розклеювання об’яв. Спочатку я розклеював об’яви, а через рік закривав повний цикл: друк, підготовка, і безпосередньо поклейка.
Першою серйозною роботою став ПриватБанк, в якому я виріс від оператора колл-центру до операційного менеджеру проекту. Тут я поглинав знання про те, як будуються імперії.
Далі мені випав шанс перевірити свої знання на практиці, – сформувати автономний відділ продажів в структурі компанії. Ми надавали послуги іншим структурним відділам компанії. Поступово ефективність роботи наших менеджерів зросла в три рази. Крім того, ми розробили і впровадили систему дистанційного навчання, яка зараз вже функціонує як окремий продукт.
Проте мої амбіційні плани на цьому не закінчились. Два роки тому розпочався новий етап, в якому я працюю над впровадженням медичної реформи. Вважаю, що сьогоднішня ситуація вимагає від нас ще більше зусиль для розбудови нашої Держави, та впровадження цифрових сервісів в життя кожного громадянина.

Залишились питання або пропозиції?

Відкриті комунікації завжди наближають нас до успішного фіналу проекту. Якщо маєте будь-які пропозиції, – напишіть

Контакти

  Останні статті

  Просто про SEO: що це таке, та як на ньому економити

  Мені неодноразово доводилось пояснювати бізнесменам, як працювати з сайтом, тому я вирішив поєднати відповіді на всі питання в одну статтю. Ми почнемо з історії розвитку Інтернету, проаналізуємо природу виникнення «SEO», і розберемо кожен пункт SEO-аналізу.

  Читати далі
  Порівняння технічного завдання з технічними вимогами

  Технічне завдання vs технічні вимоги

  Технічне завдання – це основа створення будь-якої програми. Жоден програміст без нього не зможе порахувати для Вас вартість робіт

  Читати далі
  Аналітика на простих прикладах

  Аналітика на простих прикладах

  Давайте одразу розставимо крапки над «і»: я публікую цю статтю для людей, які не знають як створюються нові цифрові продукти.

  Читати далі
  Shape Image
  Shape Image