Мої контакти

Я на зв'язку, та готовий обговорювати будь-який нормальний двіж. Записуйте контакти, або гайда спілкуватись у соціальні мережі 🇺🇦🇺🇦

Локація

02000 Київ, Україна

Телефон

Моя історія
Андрій Олексієнко

Моя історія

Працювати я почав в 12 років, і за наступні 5 років вивчив на собі принцип надання послуг «під ключ». Першою постійною роботою стало розклеювання об’яв. Спочатку я розклеював об’яви, а через рік закривав повний цикл: друк, підготовка, і безпосередньо поклейка.
Першою серйозною роботою став ПриватБанк, в якому я виріс від оператора колл-центру до операційного менеджеру проекту. Тут я поглинав знання про те, як будуються імперії.
Далі мені випав шанс перевірити свої знання на практиці, – сформувати автономний відділ продажів в структурі компанії. Ми надавали послуги іншим структурним відділам компанії. Поступово ефективність роботи наших менеджерів зросла в три рази. Крім того, ми розробили і впровадили систему дистанційного навчання, яка зараз вже функціонує як окремий продукт.
Проте мої амбіційні плани на цьому не закінчились. Два роки тому розпочався новий етап, в якому я працюю над впровадженням медичної реформи. Вважаю, що сьогоднішня ситуація вимагає від нас ще більше зусиль для розбудови нашої Держави, та впровадження цифрових сервісів в життя кожного громадянина.

Залишились питання або пропозиції?

Відкриті комунікації завжди наближають нас до успішного фіналу проекту. Якщо маєте будь-які пропозиції, – напишіть

Контакти

  Останні статті

  Аналітика бізнес-процесу

  Як працювати з бізнес-процесами

  В цій статті я розповідаю про те, як підготовити бізнес-процес для автоматизації. Це друга частина матеріалу про створення технічних вимог

  Читати далі
  Технічні вимоги

  Технічні вимоги на розробку програм – це

  Припускаю, що Ваша цікавість до теми може бути зумовлена або робочою задачею, або бажанням змінити професію. Тому я вирішив написати цикл статей, в яких Ви знайдете відповіді на обидва питання

  Читати далі
  Контент

  Навіщо створювати контент

  Цей матеріал буде нецікавим тому, хто професійно займається створенням контенту, проте цей матеріал може, і буде корисним власникам малого та середнього бізнесу, які тільки починають розвивати представлення власного бізнесу в інтернеті.

  Читати далі
  Shape Image
  Shape Image