IDEALIST production

Ми допомагаємо бізнесам залучати нових клієнтів та вибудовувати правильні процеси. Зараз ми сконцентровані на послугах в сфері маркетингу, а незабаром плануємо розширяти наш діапазон на продажі, побудову клієнтського сервісу, розробку сайтів і програмного забезпечення, та консалтинг. Тож, основними напрямками нашої роботи є створення маркетингових текстів для корпоративних порталів та створення подкастів.

Ми з тих людей, які поєднують у собі енергічність молодих ентузіастів та мудрість досвідчених виконавців. Вам може здатись, що ми задамо багато запитань на етапі обговорення проекту, але ми це робимо для того, щоб наша робота виявилась максимально ефективною для Вашого бізнесу.

Ми за довгострокові відносини. Ми робимо все від нас залежне, щоб побудувати довгострокові відносини з нашими клієнтами: надаємо виключно якісні послуги, дотримуємось визначених термінів, намагаємось перевищити очікування, і так далі. А інакше, навіщо це все?

0
Статтей
0
Випусків подкастів
0
Сайтів

Моя історія

Привіт! Мене звати Олексієнко Андрій, і я тут відповідаю за все. Вже більше десяти років я працюю в різних компаніях: банк, IT-академія, мікрофінансова організація, продуктова IT-компанія. За цей час я встиг вирости від звичайного виконавця до керівника філіалу.

І я вважаю, що зараз найкращий час щоб почати власну справу. 

Коротко про мене:

  • З березня 2020 року займаюсь розвитком медичної інформаційної системи.
  • Липень 2019 – Лютий 2020: автоматизація обробки звернень клієнтів.
  • В червні 2019 року переїхав в Київ.
  • Липень 2017 – Червень 2019: побудова відділу продажів в структурі компанії, співвласник VR-клубу, YouTube-каналу, студії з розробки сайтів.
  • Жовтень 2016 – Червень 2017: організація маркетингу філіала компанії.
  • Липень 2011 – Вересень 2016: працював в банку, виріс від оператора колл-центру до заступника керівника проекту.

Наші принципи

Наші послуги

Контакти

Час для зустрічей

ПН-ПТ з 8:00 до 20:00
СБ-НД з 10:00 до 17:00