МІС – медична інформаційна система
МІС – медична інформаційна система

Аналітика медичної інформаційної системи (МІС)

В Україні триває медична реформа, в результаті якої кожен заклад охорони здоров'я має передавати медичні записи до центральної бази даних eHealth за допомогою МІС. Для пацієнта це єдина медична картка в усіх закладах охорони здоров'я Ураїни, та можливість скористатись новими цифровими державними сервісами, такими як: електронні лікарняні, електронні рецепти, свідоцтво про вакцинацію, та інші. Крім того, всі представники МІС приймають активну участь в побудові нових процесів та доопрацюванні існуючих.

Вже більше року я працюю в ролі бізнес-аналітика на проекті, і за цей час ми реалізували наступний функціонал:

 1. Медичні висновки про тимчасову непрацездатність;
 2. Електронні рецепти і направлення;
 3. Вакцинація;
 4. Кабінет пацієнта;
 5. Інтеграція з лабораторною інформаційною системою.

Наш МІС складається з декількох блоків, які дозволяють автоматизувати робочий процес у всіх типах закладів охорони здоров'я:

 1. Сімейні поліклініки (первинна ланка)
 2. Спеціалізована амбулаторія (вторинна ланка).
 3. Стаціонар (третинна ланка).

До кінця року ми плануємо впровадити інтеграції з рентген-обладнанням, обладнанням для функціональної діагностики, та з інформаційною системою обліку і звітності підприємства. Також ми ведемо актину інформаційну підтримку наших лікарів, і розробляємо курси навчання роботи з новим функціоналом. Наше підприємство готове надати програмний продукт з автоматизації і контролю процесу навчання.

Гнучка сітка тарифних планів дозволить нам з Вами знайти спільний знаменник в будь-якій ситуації. Цей текст можна продовжувати, але Вас зацікавила тема МІС, то краще обговорити її за чашкою кави.

Залишились питання або пропозиції?

Відкриті комунікації завжди наближають нас до успішного фіналу проекту. Якщо маєте будь-які пропозиції, – напишіть

Контакти

  Останні статті

  Аналітика бізнес-процесу

  Як працювати з бізнес-процесами

  В цій статті я розповідаю про те, як підготовити бізнес-процес для автоматизації. Це друга частина матеріалу про створення технічних вимог

  Читати далі
  Технічні вимоги

  Технічні вимоги на розробку програм – це

  Припускаю, що Ваша цікавість до теми може бути зумовлена або робочою задачею, або бажанням змінити професію. Тому я вирішив написати цикл статей, в яких Ви знайдете відповіді на обидва питання

  Читати далі
  Аналітика на простих прикладах

  Аналітика на простих прикладах

  Давайте одразу розставимо крапки над «і»: я публікую цю статтю для людей, які не знають як створюються нові цифрові продукти.

  Читати далі
  Shape Image
  Shape Image

  Замовник

  ДП Інфотех

  Категорія

  Аналітика

  Дата

  2021 рік – дотепер

  Локація

  Київ