Подкаст «Код на компілятор»

Подкаст «Код на компілятор» – це подкаст більше про побудову зручних бізнес-процесів і їх автоматизацію, ніж про автоматизацію бізнес-процесів. Саме автоматизація звичного процесу дозволяє побачити цей процес з іншого боку. Особливо, якщо ми кажемо про процеси державного рівня. В дургу чергу цей подкаст буде про опис вдалих рішень з автоматизації.

Багато книжок про бізнес я вже прочитав, і не даремно. Це сформувало мій світогляд. Правильний чи ні, вже який є.  Мені завжди було цікаво, чому люди, які в пару кліків можуть дотягнутись до кращих ідей, продовжують жити в минулому столітті? – Можливо, в черговому випуску ми обговоримо відповідь на це риторичне питання.

В цьому шоу я буду говорити про аналітику, розробку програмного забезпечення, та бізнес-процеси здорових людей. Можете також послухати мій подкаст «Літопис», в якому я збираю історії звичайних українців. Та подкаст «Мислі на вентилятор», в якому я буду ділитись своїми роздумами. Власне, з останнім шоу по назві все має бути зрозуміло.

Якщо контентік Вам заходить, то шерте його друзям, ставте лайкосіки, і пишіть відгуки.

Підсумувати головну ідею цього подкасту можна легендарною фразою Андрія Вікторовича Кузьменка:
«Ти сам собі країна, зроби порядок в своїй голові».

Приємного прослуховування 🇺🇦🇺🇦

«Код на компілятор» в Apple Podcasts

Залишились питання або пропозиції?

Відкриті комунікації завжди наближають нас до успішного фіналу проекту. Якщо маєте будь-які пропозиції, – напишіть

Контакти

  Замовник

  Андрій Олексієнко

  Категорія

  Подкасти

  Дата

  2022 рік – дотепер

  Локація

  Київ