Подкаст «Мислі на вентилятор»

Раніше чоловіки після тридцяти проводили вихідні в гаражах, ремонтуючи жигулі, а тепер записують подкасти. У кожного покоління свої забави. Подкасти – це ідеальний формат контенту для мене, значно цікавіший за відео-контент. Вони дають відчуття дотичності, наче ти сидиш навпроти автора і це Ваша з ним розмова.

А тепер декілька слів про сам подкаст «Мислі на вентилятор». Це розмовне шоу, в якому я буду ділитись з Вами власними думками та враженнями. Простіше кажучи, назва шоу повністю описує той контент, який в ньому буде. Тож, приємного прослуховування.

Доречі, москалям тут не раді 🇺🇦🇺🇦

Приємного прослуховування 🇺🇦🇺🇦

«Мислі на вентилятор» в Apple Podcasts

Залишились питання або пропозиції?

Відкриті комунікації завжди наближають нас до успішного фіналу проекту. Якщо маєте будь-які пропозиції, – напишіть

Контакти

  Останні статті

  Технічні вимоги

  Технічні вимоги на розробку програм – це

  Припускаю, що Ваша цікавість до теми може бути зумовлена або робочою задачею, або бажанням змінити професію. Тому я вирішив написати цикл статей, в яких Ви знайдете відповіді на обидва питання

  Читати далі
  Контент

  Навіщо створювати контент

  Цей матеріал буде нецікавим тому, хто професійно займається створенням контенту, проте цей матеріал може, і буде корисним власникам малого та середнього бізнесу, які тільки починають розвивати представлення власного бізнесу в інтернеті.

  Читати далі

  Про SEO: що це, та як на ньому економити

  Мені неодноразово доводилось пояснювати бізнесменам, як працювати з сайтом, тому я вирішив поєднати відповіді на всі питання в одну статтю. Ми почнемо з історії розвитку Інтернету, проаналізуємо природу виникнення «SEO», і розберемо кожен пункт SEO-аналізу.

  Читати далі
  Shape Image
  Shape Image

  Замовник

  Андрій Олексієнко

  Категорія

  Подкасти

  Дата

  2022 рік – дотепер

  Локація

  Україна