Розробка СДН для відділу продажів
Розробка СДН для відділу продажів

СДН – система дистанційного навчання

Перш ніж перейти до СДН, варто в двох словах описати основний продукт, який продавали менеджери. Це була повноцінна комп'ютерна освіта для дорослих, тривалістю 2,5 років. Протягом курсу студенти вчились працювати з базами даних, розробляти WEB-додатки, програми для комп'ютерів та смартфонів. А задоволення від використання продукту клієнти отримували лише після отримання першої зарплати на новій роботі. Саме тому менеджерам потрібно було ідеальне знання продукту, щоб досягати успіхів у переговорах з клієнтами.

Це унікальний кейс, довжиною в два роки, який поєднує в собі успіхи управлінських рішень, рішень з автоматизації робочого процесу, та успіхи крутої команди менеджерів з продажу, кожен з який робив власний вклад. Мені пощастило очолити створення відділу продажів всередині компанії.

Окрім плинності кадрів, ми проаналізували результати кращих менеджерів, і було прийнято рішення про впровадження єдиної СДН. В мінімальній версії був впроваджений наступний функціонал:

 • Процес навчання представляв собою набір теоретичних знань по кожному пункту, після чого новий працівник мав записати відео-відповідь на відкриті питання.
 • Адміністратор СДН оцінював наявність ключових факторів, після чого або зараховува завдання, або відправляв його на перездачу.

Після отримання перших позитивних результатів, було прийнято рішення про розширення фукнціоналу:

 • Адміністратор отримав можливість створювати та редагувати процес навчання співробітників.
 • Масштабізація процесу навчання на всі основні ролі в компанії.
 • Впроваджена геймефікація процесу навчання.
 • Розроблені основні метрики, та створені дашборди для керівників.

Зараз вже система продається як незалежний продукт, але як змінились показники роботи відділу продажів після впровадження СДН?

 1. Економія робочого часу на навчанні: 3 години на день, – процес став повністю автономним.
 2. Тривалість адаптаційного періоду нових співробітників знизилась від трьох місяців до одного.
 3. Середня конвертація менеджерів відділу виросла з трьох до десяти відсотків.

Залишились питання або пропозиції?

Відкриті комунікації завжди наближають нас до успішного фіналу проекту. Якщо маєте будь-які пропозиції, – напишіть

Контакти

  Останні статті

  Аналітика бізнес-процесу

  Як працювати з бізнес-процесами

  В цій статті я розповідаю про те, як підготовити бізнес-процес для автоматизації. Це друга частина матеріалу про створення технічних вимог

  Читати далі
  Технічні вимоги

  Технічні вимоги на розробку програм – це

  Припускаю, що Ваша цікавість до теми може бути зумовлена або робочою задачею, або бажанням змінити професію. Тому я вирішив написати цикл статей, в яких Ви знайдете відповіді на обидва питання

  Читати далі
  Контент

  Навіщо створювати контент

  Цей матеріал буде нецікавим тому, хто професійно займається створенням контенту, проте цей матеріал може, і буде корисним власникам малого та середнього бізнесу, які тільки починають розвивати представлення власного бізнесу в інтернеті.

  Читати далі
  Shape Image
  Shape Image

  Замовник

  КА ШАГ

  Категорія

  Аналітика, Продажі

  Дата

  2017 – 2019

  Локація

  Київ