Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image

Які подкасти ми створюємо

В світі ще так багато цікавих історій, яких ми можемо ніколи не почути. Всі вони відбуваються прямо зараз. Вийдіть на центральну площу міста і подивіться навколо себе. Бачите людей?.. Кожен з них — це унікальна історія. Ми хочемо розповісти їх всі

  • Історії життя
  • Інтерв'ю

«Раніше кожен поважний чоловік в тридцять років купував гараж. Тепер ми заводимо подкасти.» — Джейсон Стейтем. Ось і ми вирішили створити своє розмовне шоу, в якому обговорюємо історії з життя. Назва цього подкасту на 100% описує те, що відбувається всередині.

  • Гумор
  • Імпровізація
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image

Наша ідеологія

https://www.idealist.in.ua/wp-content/uploads/2021/08/bezim2ennyj.jpg

Розповідаємо цікаво навіть звичайні історії

Навіть саму звичайну історію можна зробити цікавою. Для цього достатньо лише над нею попрацювати: продумати структуру, додати гумор та драматургію, та позадротити в монтаж. Якісний контент завжди захоплює увагу слухачів. Сьогоднішній ринок України – це майже 3,5 мільйони активних слухачів подкастів, старше 18-ти років. І Ви все ще втрачаєте можливість спілкуватись з ними?

Що Ви отримаєте​

1

Якісний продукт

2

Точно в строки

3

За помірну ціну

4

Надійного партнера

Наші ціни

Подкаст під ключ

від 100$ /випуск
  • Неймінг
  • Логотип
  • Контент-план
  • Запис
  • Монтаж

Монтаж

від 30$ /випуск
  • Монтаж
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image

Замовляйте!

Останні статті

про SEO: що це таке, та як на ньому економити

Раз на тиждень, а то і більше, я натикаюсь на вакансії для SEO-копірайтерів, або SEO-спеціалістів в своїй новосній стрічці, — а це свідчить про попит на їх послуги. І кожного разу я задаюсь одним питанням: «Як власники бізнесів, доволі розумні люди, знову і знову ведуться на аферу, якій більше двадцяти років?»

Як підвищити продажі

Ця стаття буде корисною для всіх, хто адмініструє відділи продажів, або власникам середніх та великих бізнесів. Коротке резюме: колектив, атмосфера, прозорі системи звітності та мотивації, віра в продукт, навчання, лідер + роль компанії.

Як створювати цікавий контент

Ну що ж. Ви могли потрапити на цю сторінку з двох причин: або Вам цікаво як я пишу, або Ви хочете дізнатись, як захоплювати читачів з першого речення. Тож не будемо гаяти часу, влаштовуйтесь зручнішу, я займу не більше п’яти хвилин Вашого часу. А для тих, кому не терпиться, я розставив заголовки, щоб Ви могли проскролити статтю за тридцять секунд.